Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

L’AE Prat guanya l’EC Granollers amb un gol amb el temps afegit exhaurit (0-1)

Després d'haver plantat cara els 90 minuts davant un equip que lluita per entrar al 'play-off' d'ascens, el conjunt granollerí ha encaixat el gol de la derrota quan passava més d'un minut del temps afegit Victòria polèmica la que ha...

Victòria de prestigi de l’EC Granollers al camp de l’Europa (0-3)

Els de José Solivelles van fer un pas de gegant cap a la permanència golejant el conjunt barceloní a domicili en un matx per emmarcar en el qual van mostrar una gran solidesa defensiva i molta eficiència en atac. Kilian Villaverde...

L’EC Granollers convoca una Assemblea General Extraordinària

L'entitat vallesana ha convocat pel proper dilluns 16 d'abril una Assemblea General Extraordinària en la qual es preveu que s'anunciïn canvis significatius pel que fa a la gestió del club El proper 16 d'abril a les 20 hores a les oficines...

L’EC Granollers supera el Gavà i surt de la zona de descens (2-0)

Els de José Solivelles van vèncer el conjunt del Baix Llobregat en un matx en el qual van ser superiors des del primer minut i que ja van deixar quasi sentenciat al descans. 'Riki' Alcàntara des dels onze metres...

(VÍDEO) L’essència del benjamí E de l’EC Granollers

Al programa 'Esport Base' de VOTV han visitat l'equip entrenat per Toni Atanasio, un grup conformat amb el bloc de l'anterior temporada i que enguany ha fitxat diversos jugadors. Els granollerins estan completant una campanya per emmarcar: són l'únic...

Massa càstig per un combatiu EC Granollers (4-0)

Els de José Solivelles van caure davant el Terrassa FC en un matx marcat per la pluja i el vent en el qual van plantar cara durant els primers 45 minuts i van tenir clares opcions per marcar L'EC Granollers...

Prova de nivell de l’EC Granollers al camp del Terrassa FC

Els de José Solivelles visiten el conjunt egarenc, cinquè classificat, amb l'objectiu de puntuar en un dels camps més complicats de la categoria Després de trencar la ratxa de 4 partits seguits puntuant la passada jornada caient per 0-2 al...

“Estic convençut que ens salvarem, estem entrenant i competint molt bé”

A La Jornada del Vallès parlem amb 'Riki' Alcàntara, primer capità de l'EC Granollers i un dels jugadors més en forma de l'equip, que en les darreres 4 jornades ha recuperat les bones sensacions demostrant una gran millora i,...

L’EC Granollers assalta el camp del Vilassar de Mar i surt de la zona...

Un solitari gol de Kilian Villaverde, a la mitja hora de joc, dóna els tres punts als de José Solivelles, que encadenen la segona victòria consecutiva i surten del descens quatre mesos després L'EC Granollers va sumar ahir al camp...

(VÍDEO) L’EC Granollers suma un triomf de mèrit davant el Vilafranca (1-0)

Els de José Solivelles van protagonitzar un dels millors partits de la temporada, mantenint un gran nivell defensiu i creant molt perill a l'àrea rival. Narcís Barrera finalitzant una jugada extraordinària va tornar a donar els tres punts als...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 80342482
2 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 62341888
3 SANT ANDREU, U.E.,A 613416135
4 TERRASSA FC, A 573415127
5 POBLA MAFUMET, C.F.,A 543414128
6 PRAT, A.E.,A 533415811
7 ASCÓ, F.C.,A 523413138
8 FIGUERES, U.E.,A 513415613
9 EUROPA, C.E.,A 5034131110
10 HORTA, U.AT.,A 493414713
11 VILAFRANCA, F.C.,A 473414515
12 SANTBOIA, F.C.,A 4634111310
13 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 453412913
14 CERDANYOLA DEL VALLES FC.,A 433412715
15 CASTELLDEFELS, U.E.,A 4334111013
16 SANTFELIUENC, F.C.,A 4334111013
17 GRANOLLERS, E.C.,A 333410321
18 PALAMOS C.F.,A 283461018
19 GAVA, C.F.,A 17343823
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 16343724