Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

Victòria d’orgull de l’EC Granollers davant l’Horta (3-1)

Després d'avançar-se al minut 44 i rebre l'empat només un minut després, a la represa el conjunt granollerí, tot i jugar amb un home menys per l'expulsió de Felipe Sa (37'), ha fet un pas endavant deixant-se la pell...

L’EC Granollers fa el ridícul al Narcís Sala (4-0)

Els de José Solivelles es van veure clarament superats per un Sant Andreu superior que va dominar els 90 minuts. El tècnic de l'ECG va qualificar de "puta vergonya" el partit del seu equip en una roda de premsa...

Mantenir la dinàmica ascendent

Els de José Solivelles reben aquest dissabte (18 hores) el Castelldefels amb l'objectiu de sumar una nova victòria que els allunyi del descens directe Mantenir el bon joc i els bons resultats de les dues darreres jornades com a locals....

L’EC Granollers incorpora tres nous jugadors

L'entitat granollerina ha fet oficial avui els fitxatges del davanter Álvaro Fernández, l'extrem esquerre Héctor Poncelas i el lateral esquerre Aitor Granados, tots tres de 23 anys però amb àmplia experiència a Segona B i Tercera L'Esport Club Granollers segueix...

L’EC Granollers es retroba amb la victòria amb un gol ‘in-extremis’

Els de José Solivelles han sumat un important triomf davant l'Ascó, que havia saltat a la gespa del camp del carrer Girona com a quart classificat. Els tarragonins han igualat el gol inicial de Kilian Villaverde (18'), a onze...

“A final de temporada valorarem si seguim al capdavant del club”

La junta directiva de l'EC Granollers va valorar el moment que viu l'entitat i el primer equip, a la vegada que va fer públics, per primera vegada, els detalls de l'acord ja truncat amb l'empresa Flashforward. Així mateix, el...

Un Espanyol B superior derrota l’EC Granollers (2-0)

Els de José Solivelles sumen una nova derrota al camp d'un líder que va dominar el partit per complet  L'EC Granollers va sortir derrotat ahir al migdia del camp de futbol de la Ciutat Esportiva Dani Jarque davant un Espanyol...

Compte enrere per la 2a edició del Trofeu de Muixing les Franqueses del Vallès

La competició, que forma part del calendari oficial de la Lliga Catalana de muixing en la modalitat de terra, es realitzarà en dues mànegues, la primera dissabte al vespre i la segona diumenge al matí Entre aquest proper dissabte i...

Enric Pi no s’ho mereix, l’Esport Club Granollers tampoc

OPINIÓ "La baixa d’aquest jugador posa la cirereta a una temporada que avança inexorablement cap a la pèrdua de categoria -recordeu el que va costar recuperar-la?- i un futur molt incert per un club amb més de cent anys d’història. ...

Enric Pi causa baixa de l’EC Granollers

El veterà jugador vallesà és el sisè jugador que abandona el club granollerí des que José Solivelles es va fer càrrec de l'equip Des d'avui Enric Pi ha deixat de formar part de l'EC Granollers. El veterà jugador vallesà, de...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 66262060
2 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 50261556
3 PRAT, A.E.,A 47261457
4 SANT ANDREU, U.E.,A 45261295
5 TERRASSA FC, A 432611105
6 POBLA MAFUMET, C.F.,A 41261187
7 EUROPA, C.E.,A 41261259
8 ASCÓ, F.C.,A 41261187
9 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 40261178
10 VILAFRANCA, F.C.,A 372611411
11 SANTFELIUENC, F.C.,A 3526989
12 HORTA, U.AT.,A 352610511
13 CERDANYOLA DEL VALLES FC.,A 33269611
14 SANTBOIA, F.C.,A 32267118
15 FIGUERES, U.E.,A 31269413
16 CASTELLDEFELS, U.E.,A 30268612
17 PALAMOS C.F.,A 22265714
18 GRANOLLERS, E.C.,A 20266218
19 GAVA, C.F.,A 15263617
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 13263419