Inici Futbol Segona Catalana

Segona Catalana

Arnau Fortuny reforça la línia ofensiva del FC Cardedeu

Després de jugar les primeres 5 jornades amb la Montañesa a Primera Catalana, el davanter calderí torna al club que va deixar el mes de juny després de dues temporades en les quals havia anotat 36 gols en 67...

Un gol de Diego Novo dóna els tres punts al FC Cardedeu al camp...

Els de Marc Fortuny encadenen la segona victòria consecutiva gràcies a una diana de Diego Novo a l'inici del matx. Carlos Rodríguez ha estat providencial aturant un penal al segon temps El FC Cardedeu ha aconseguit aquesta tarda al camp...

El CF Les Franqueses perd la imbatibilitat davant el filial del CE Sabadell (1-2)

Els de Manolo Parralo i Jordi Jornet han gaudit de la possessió i de moltíssimes ocasions, però han acabat pagant cara la manca d'efectivitat. Els franquesins s'han avançat primer amb un gol de Carlos Adarve (16'), tanmateix el filial...

El FC Cardedeu s’emporta el derbi vallesà al camp del CF Caldes (1-2)

Tot i que van ser els calderins els que es van avançar al 62' amb una diana de José Manuel Aznar, el conjunt de Cardedeu va remuntar amb gols de Diego Novo (67') i 'Paitu' (82') i va sumar...

CF Les Franqueses, Olímpic La Garriga i CF Montmeló, protagonistes de la jornada de...

Els tres conjunts han encadenat la tercera victòria consecutiva i lideren els seus respectius grups a falta de la jornada de diumenge. A #2cat4 el CF Les Franqueses ha derrotat el Matadepera (2-0), a #3cat5 l'Olímpic La Garriga ha...

Definits els calendaris de Segona Catalana amb equips del Vallès Oriental en diferents grups

CF Les Franqueses, CF Parets, CF Caldes i FC Cardedeu competiran al grup 4 mentre que CF Mollet i UD Molletense ho faran al grup 2 Avui al migdia la Federació Catalana de Futbol ha publicat els calendaris de Segona...

Un renovat CF Les Franqueses tornarà a lluitar per les places capdavanteres

L'equip franquesí, que competirà en un grup 4 de Segona Catalana més competitiu que mai, ha realitzat 10 fitxatges i conserva 13 jugadors de l'anterior campanya. Jordi Jornet i Manolo Parralo, que compliran la sisena temporada al capdavant de...

El FC Cardedeu incorpora el davanter Diego Novo

L'equip de Marc Fortuny ha fitxat el davanter vallesà de 32 anys que té experiència tant a Tercera Divisió com a Primera Catalana El FC Cardedeu va anunciar ahir la incorporació del davanter Diego Novo. El vallesà, de 32 anys,...

El CF Caldes incorpora el davanter Adama Sissoko

El davanter vallesà arriba al club calderí procedent del CF Mollet, club amb el qual va jugar els darrers 5 partits de competició a Primera Catalana. Anteriorment havia jugat la major part de la temporada amb el CF l'Ametlla,...

El CF Caldes, millor equip del Vallès Oriental 2017-2018

El conjunt calderí ha estat elegit pels més de 40 entrenadors i 40 capitans dels equips de la comarca com el millor equip del Vallès Oriental 2017-2018. Els de Marc Fortuny, que també ha estat votat el millor entrenador,...
EquiposPtsJGEP
1 SABADELL NORD,CF.,A 78342464
2 TONA, U.E.,A 76342374
3 LES FRANQUESES, C.F.,A 68342086
4 PARETS, C.F.,A 67342149
5 MATADEPERA, F.C.,A 59341789
6 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 543416612
7 BERGA, C.E.,A 533416513
8 PREMIA CLUB ESPORTIU,A 503414812
9 RIPOLLET, C.F.,A 483415316
10 FOLGUEROLES,C.F.,A 483414614
11 SALLENT, C.E.,A 4734121111
12 MOLLETENSE, U.D.,A 433412715
13 SABADELLENCA, UE.,A 393410915
14 OAR VIC,A 363410618
15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 353410519
16 GIRONELLA, C.F. AT.,A 343410420
17 AVIA, U.E.,A 28349124
18 BELLAVISTA MILAN, C.,A 2340232