Inici Futbol Segona Catalana

Segona Catalana

El CF Parets goleja el CF Les Franqueses en el derbi vallesà de #2cat4...

Els de David Parra es van retrobar amb la victòria després de dues jornades amb una victòria davant el conjunt de Jordi Jornet i Manolo Parralo. Amb el triomf, els paretans segueixen tercers, a 1 punt del Tona i...

Kevin Caballero, el tigre d’un CF Caldes amb fam d’ascens

El CF Caldes ha completat aquesta temporada la metamorfosi total que va començar a experimentar la temporada passada. El conjunt blaugrana va mudar de pell per convertir-se en una bèstia competitiva que persegueix les victòries com preses i que busca endolcir...

Emotiu homenatge a Gregori Resina

El CF Les Franqueses va realitzar un homenatge a Gregori Resina, exentrenador de diversos clubs de la comarca, abans del darrer partit de Lliga que enfrontava l'equip franquesí amb el Sabadell Nord El passat dissabte, abans que comencés el partit...

El CF Caldes completa una primera volta per emmarcar

Els de Marc Fortuny van golejar en la darrera jornada per 3-0 al Santa Maria de Montcada i acaben la primera volta líders destacats amb 48 punts, a 11 punts del CF Lliçà de Vall, segon classificat Després d'haver perdut...

Guillem Pujol, una perla pel CF Les Franqueses

El lateral esquerre, de 22 anys, amb experiència a Segona B i Tercera, ha estat un dels jugadors destacats del conjunt franquesí, en el primer tram de competició Amb només 22 anys Guillem Pujol pot presumir d'haver estat el capità...

El 2017, l’any de consolidació del projecte del CF Parets

Els de David Parra van guanyar el títol de lliga del grup 9 de Tercera Catalana, el mes de maig, mantenint-se invictes tota la campanya i assolint l'ascens a Segona Catalana. Per altra banda, sense poder fer quasi pretemporada, van...

“Aquests partits són els que fan a un equip campió”

El CF Parets de David Parra guanya per la mínima al Berguedà i torna a ser líder en solitari del grup 4 de Segona Catalana Segona Catalana Grup 4 L'onzena diana de la temporada del seu golejador, Francisco González, ha permès...

El CF les Franqueses s’emporta el derbi vallesà de #2cat4 amb un gol de...

Els de Jordi Jornet i Manolo Parralo van vèncer el conjunt de David Parra en un derbi vallesà marcat per la igualtat i la intensitat. Tercera victòria consecutiva per l'equip franquesí que manté la quarta posició de la taula....

(VÍDEO) Els gols de la golejada del CF Les Franqueses davant el Can Rull...

El conjunt dirigit per Jordi Jornet i Manolo Parralo va golejar el conjunt del Vallès Occidental en la darrera jornada i va trencar així una ratxa de dues derrotes consecutives. El triomf permet als franquesins pujar fins a la...

Una golejada del primer equip posa el colofó a la presentació del CF Les...

El club franquesí compta enguany amb 325 jugadors repartits en 24 equips, des de l'escoleta fins al primer equip. Precisament, el conjunt entrenat per Jordi Jornet i Manolo Parralo ha golejat el Can Rull (4-1) en el partit celebrat...
EquiposPtsJGEP
1 SABADELL NORD,CF.,A 63281963
2 TONA, U.E.,A 62281954
3 PARETS, C.F.,A 61281945
4 LES FRANQUESES CF.,A 55281675
5 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 47281459
6 MATADEPERA, F.C.,A 46281378
7 BERGA, C.E.,A 452814311
8 PREMIA CLUB ESPORTIU,A 422812610
9 FOLGUEROLES,C.F.,A 402812412
10 MOLLETENSE, U.D.,A 382711511
11 RIPOLLET, C.F.,A 382812214
12 SALLENT, C.E.,A 36289910
13 OAR VIC,A 32289514
14 SABADELLENCA, UE.,A 30288614
15 GIRONELLA, C.F. AT.,A 28288416
16 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 26287516
17 AVIA, U.E.,A 19276120
18 BELLAVISTA MILAN, C.,A 2280226