Inici Futbol Segona Catalana

Segona Catalana

El FC Cardedeu goleja el CF Caldes i encadena la segona victòria consecutiva

Tot i començar perdent, els de Marc Fortuny van golejar el CF Caldes amb 'hat-trick' inclòs d'Arnau Fortuny i se situen a només 3 punts de la segona plaça El FC Cardedeu es va emportar ahir el derbi vallesà del...

El CF Les Franqueses s’emporta un derbi intens remuntant els darrers 10 minuts (1-2)

Els de Manolo Parralo i Jordi Jornet van capgirar el gol inicial del CF Parets, obra de David Sánchez (14'), amb dues dianes als darrers compassos d'un partit marcat per una alta intensitat. Dos dels jugadors que van revolucionar...

El CF Caldes s’emporta el derbi davant el CF Les Franqueses (2-1)

Els calderins van vèncer en un derbi molt disputat marcat per la intensitat gràcies a dues dianes a pilota aturada. David Villegas en pròpia (48') i Guillem González (63'), van ser els golejadors d'un conjunt calderí que va tornar...

Jornada de doble derbi vallesà al grup 4 de Segona Catalana

Demà a les 12 hores, el FC Cardedeu rebrà la visita del CF Parets, mentre que a la mateixa hora, el CF Caldes rebrà el CF Les Franqueses al Municipal de Les Cremades  Jornada de doble derbi vallesà al grup...

Arnau Fortuny reforça la línia ofensiva del FC Cardedeu

Després de jugar les primeres 5 jornades amb la Montañesa a Primera Catalana, el davanter calderí torna al club que va deixar el mes de juny després de dues temporades en les quals havia anotat 36 gols en 67...

Un gol de Diego Novo dóna els tres punts al FC Cardedeu al camp...

Els de Marc Fortuny encadenen la segona victòria consecutiva gràcies a una diana de Diego Novo a l'inici del matx. Carlos Rodríguez ha estat providencial aturant un penal al segon temps El FC Cardedeu ha aconseguit aquesta tarda al camp...

El CF Les Franqueses perd la imbatibilitat davant el filial del CE Sabadell (1-2)

Els de Manolo Parralo i Jordi Jornet han gaudit de la possessió i de moltíssimes ocasions, però han acabat pagant cara la manca d'efectivitat. Els franquesins s'han avançat primer amb un gol de Carlos Adarve (16'), tanmateix el filial...

El FC Cardedeu s’emporta el derbi vallesà al camp del CF Caldes (1-2)

Tot i que van ser els calderins els que es van avançar al 62' amb una diana de José Manuel Aznar, el conjunt de Cardedeu va remuntar amb gols de Diego Novo (67') i 'Paitu' (82') i va sumar...

CF Les Franqueses, Olímpic La Garriga i CF Montmeló, protagonistes de la jornada de...

Els tres conjunts han encadenat la tercera victòria consecutiva i lideren els seus respectius grups a falta de la jornada de diumenge. A #2cat4 el CF Les Franqueses ha derrotat el Matadepera (2-0), a #3cat5 l'Olímpic La Garriga ha...

Definits els calendaris de Segona Catalana amb equips del Vallès Oriental en diferents grups

CF Les Franqueses, CF Parets, CF Caldes i FC Cardedeu competiran al grup 4 mentre que CF Mollet i UD Molletense ho faran al grup 2 Avui al migdia la Federació Catalana de Futbol ha publicat els calendaris de Segona...
EquiposPtsJGEP
1 PARETS, C.F.,A 40211173
2 BERGA, C.E.,A 38211083
3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 36211065
4 SABADELL F.C., C.E.,B 36211065
5 MASNOU, C.D.,A 35211056
6 GRAMANET, UD.AT.,A 34201046
7 RIPOLLET, C.F.,A 3421975
8 JOANENC, F.C.,A 3421975
9 LES FRANQUESES, C.F.,A 33201037
10 CARDEDEU, F.C.,A 3321966
11 CALDES MONTBUI, C.F.,A 3221957
12 SABADELLENCA, UE.,A 2821849
13 SALLENT, C.E.,A 2621759
14 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 23216510
15 CAN PARELLADA, C.D.,A 21216312
16 MATADEPERA, F.C.,A 18214611
17 JUAN XXIII,C.S.,A 11213216
18 RODA DE TER, CE,A 6211317