Inici Futbol Quarta Catalana

Quarta Catalana

L’AE l’Ametlla venç el segon, el CF Martorelles, i encarrila l’ascens a Tercera Catalana

Els de Roberto Carlos Coterón van guanyar per 3-1 a l'equip de Martorelles amb gols de Víctor Martínez (39') i Àlex Castillo (76' i 89') i tenen més a prop el retorn a Tercera Catalana Era l'únic equip que havia...

CF l’Ametlla i AE l’Ametlla recuperen les primeres places dels seus respectius grups

Els de Domingo Rodríguez i Alberto Manga van guanyar al filial del Cardedeu amb 'hat-trick' d'Arnau Puig i són segons de #4cat11, amb 19 punts, compartint liderat amb el Canovelles B, mentre que el conjunt de Roberto Carlos Coterón...

L’AE l’Ametlla suma la sisena victòria consecutiva i segueix invicte

Els de Roberto Carlos Coterón, que són l'únic equip del Vallès Oriental que ha guanyat tots els partits, van vèncer per la mínima l'Alella B (2-1) i sumen 18 punts de 18 possibles L'AE l'Ametlla va vèncer ahir a la...

Inici de temporada per emmarcar de l’Associació Esportiva l’Ametlla

L'equip de l'Ametlla del Vallès, que competeix enguany al grup 5 de Quarta Catalana, ha guanyat els primers 4 partits, 3 dels quals amb contundents golejades. Unes victòries que li han permès situar-se líder del grup, sent a la...

(VÍDEO) L’AE Ramassà goleja en la seva estrena a la 2a edició del torneig...

Els de Miquel Comerma, que va dirigir el seu primer partit com a primer entrenador, van ser molt superiors al Club Atlètic Sant Pol (6-1), en un partit que va servir per veure debutar les noves incorporacions de l'equip...

Un renovat Ramassà s’estrenarà a la 2a edició del torneig Manel Pujadas

El conjunt de Les Franqueses del Vallès jugarà el primer partit de la pretemporada, un torneig en homenatge al fundador i president honorífic del club, davant l'Atlètic Club  Sant Pol. L'equip, que enguany estarà dirigit per Miquel Comerma, conserva...

“Ens marquem l’objectiu d’assolir la segona plaça per poder disputar la promoció”

o El CF l'Ametlla, dirigit per Alberto Manga i Domingo Rodríguez, es marca el repte de lluitar per l'ascens i recuperar així la Tercera Catalana o Els vallesans competeixen aquesta campanya al grup 6 de Quarta Catalana, en la qual encadenen...

El CD Montornés Norte aprofita les primeres derrotes de l’AE Ramassà i el FC...

Els dos equips, que fins ara eren els únics invictes de tot el Vallès Oriental, han perdut en aquesta jornada, un fet que ha servit el Montornés Norte per posar-se primer del grup 9 de Quarta Catalana, una plaça...

(VÍDEO) La Unió Esportiva Aiguafreda, la nota positiva del grup 4 de Quarta Catalana

Els de Fran García, que debuta enguany a la banqueta, són quarts, a només 3 punts del líder després d'haver sumat 10 punts de 12 possibles en els darrers 4 partits. L’equilibri joventut veterania i l’ambició i il·lusió de l’equip...

La Unió Esportiva Aiguafreda comença amb força al grup 4 de Quarta Catalana

Els de Fran García, que debuta enguany a la banqueta, són tercers després de 6 jornades disputades. L'equilibri joventut veterania i l'ambició i il·lusió de l'equip són els punts destacats d'un conjunt format en el seu 90% per jugadors...
EquiposPtsJGEP
1 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 59221921
2 VISTA ALEGRE,U.D.,B 51221633
3 SANTFELIUENC, F.C.,B 47221525
4 GAVA MAR, C.F.,A 38211227
5 MARINA ATLETICO CLUB,A 37211146
6 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 37211146
7 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 312210111
8 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 3021939
9 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL,B 25227411
10 GORNAL, U.D.,B 25218112
11 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 24217311
12 BEGUES, C.F.,B 21217014
13 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,C 19227114
14 Pª BLANC BLAVA SANT FELIU LL.,A 13213414
15 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,B 5221219
EquiposPtsJGEP
1 CALELLA, C.F.,A 60231931
2 TIANA, C.C.E.,A 57231832
3 MOLINOS, U.D.,B 46231445
4 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 44231427
5 JUVENTUS,A.C.,A 40231175
6 CANET, F.C.,A 38231157
7 MASNOU AT.,B 36231139
8 CABRILS, C.E.,B 36231139
9 CABRERA, U.E.,B 3023869
10 MATARO ATHLETIC ,A 30239311
11 ALELLA, C.F.,A 26238510
12 VILASSAR DALT, C.E.,B 22236413
13 JUVESPORT,C.D.,A 21236314
14 L'EMPENTA ASSOC. ESP.,A 17234514
15 ROCAFONDA CLUB FUTBOL ,A 11233218
16 CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010,A 6232021
EquiposPtsJGEP
1 CARME, CE,A 51201631
2 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 47201523
3 TOUS, U.E.,A 39191234
4 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 37201145
5 VILANOVA CAMI C.F.,A 36201136
6 FATIMA, F.C.,A 34201118
7 MONTBUI, C.F.,A 33211038
8 ESPARREGUERA, C.E.,A 32191027
9 REBROT, U.D.,A 3019937
10 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 18205312
11 CABRERA D'ANOIA CLUB ESPORTIU,A 17214512
12 LA LLACUNA, C.F.,A 14204214
13 MASQUEFA, F.C.,B 10213117
14 LA PAZ, C.F.,A 4201118