Inici Futbol Quarta Catalana

Quarta Catalana

(VÍDEO) L’AE Ramassà goleja en la seva estrena a la 2a edició del torneig...

Els de Miquel Comerma, que va dirigir el seu primer partit com a primer entrenador, van ser molt superiors al Club Atlètic Sant Pol (6-1), en un partit que va servir per veure debutar les noves incorporacions de l'equip...

Un renovat Ramassà s’estrenarà a la 2a edició del torneig Manel Pujadas

El conjunt de Les Franqueses del Vallès jugarà el primer partit de la pretemporada, un torneig en homenatge al fundador i president honorífic del club, davant l'Atlètic Club  Sant Pol. L'equip, que enguany estarà dirigit per Miquel Comerma, conserva...

“Ens marquem l’objectiu d’assolir la segona plaça per poder disputar la promoció”

o El CF l'Ametlla, dirigit per Alberto Manga i Domingo Rodríguez, es marca el repte de lluitar per l'ascens i recuperar així la Tercera Catalana o Els vallesans competeixen aquesta campanya al grup 6 de Quarta Catalana, en la qual encadenen...

El CD Montornés Norte aprofita les primeres derrotes de l’AE Ramassà i el FC...

Els dos equips, que fins ara eren els únics invictes de tot el Vallès Oriental, han perdut en aquesta jornada, un fet que ha servit el Montornés Norte per posar-se primer del grup 9 de Quarta Catalana, una plaça...

(VÍDEO) La Unió Esportiva Aiguafreda, la nota positiva del grup 4 de Quarta Catalana

Els de Fran García, que debuta enguany a la banqueta, són quarts, a només 3 punts del líder després d'haver sumat 10 punts de 12 possibles en els darrers 4 partits. L’equilibri joventut veterania i l’ambició i il·lusió de l’equip...

La Unió Esportiva Aiguafreda comença amb força al grup 4 de Quarta Catalana

Els de Fran García, que debuta enguany a la banqueta, són tercers després de 6 jornades disputades. L'equilibri joventut veterania i l'ambició i il·lusió de l'equip són els punts destacats d'un conjunt format en el seu 90% per jugadors...

Olímpic La Garriga, AE Ramassà, Cardedeu B i Lliçà d’Amunt B, únics equips invictes...

L'equip de La Garriga és líder destacat del grup 5 de Tercera Catalana, mentre que el conjunt de Les Franqueses del Vallès i el filial del Cardedeu colideren el grup 9 de Quarta Catalana, i el filial del Lliçà...

L’AE Ramassà lluitarà per completar una temporada històrica

L'equip de Les Franqueses del Vallès s'ha reforçat amb 10 nous jugadors i enguany lluitarà per assolir l'ascens a Tercera Catalana per primera vegada a la seva història. A banda, aquesta propera primavera el club completarà el seu cinquè...

Kevin Caballero lidera per segona setmana el rànquing ‘El golejador del futbol territorial vallesà’

3a edició El golejador del futbol territorial vallesà Per tercera temporada consecutiva, a La Jornada del Vallès realitzem la secció 'El golejador del futbol territorial vallesà' en la qual seran protagonistes els màxims golejadors dels equips del Vallès Oriental que...

El CF l’Ametlla lluitarà per l’ascens al grup 6 de Quarta Catalana

Els vallesans competiran enguany al grup 6 amb equips del Maresme, sent els de l'Ametlla, el CF Vilamajor i el CE La Llagosta, els únics equips del Vallès Oriental L'equip, amb Alberto Manga com a entrenador jugador, conserva el bloc...
EquiposPtsJGEP
1 MONTORNES NORTE, C.D.,A 71282323
2 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 65282125
3 CARDEDEU, F.C.,B 63281963
4 RAMASSA A.E.,A 54281738
5 CANOVELLES, U.E.,B 442814212
6 LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A 432814113
7 SANTA AGNES,C.F. ,A 392812313
8 CALDES MONTBUI, C.F.,B 362810612
9 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 362810612
10 PONENT C.F.,A 342811116
11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 29289217
12 LLIÇA DE VALL C.F.,B 26287516
13 CORRO D'AMUNT U.S.,A 24287318
14 VALLGORGUINA, F.C.,A 22286418
EquiposPtsJGEP
1 CASTELLTERÇOL, C.F.,A 57261691
2 CENTELLES, UE,A 56261682
3 AIGUAFREDA, C.E.,A 48261466
4 TARADELL, UD,B 47261457
5 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,B 45261439
6 VILADRAU F.C.,A 43261349
7 SANTA EUGENIA, J.E.,B 40261178
8 OAR VIC,B 382612212
9 TONA, U.E.,C 31269413
10 CALLDETENES, C.F.,A 28269116
11 FOLGUEROLES,C.F.,B 23267217
12 COLLSUSPINA, C.F.,A 21266317
13 EL BRULL, CE.,A 18265318
14 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 18265318
EquiposPtsJGEP
1 VILASSAR DALT, C.E.,A 66242202
2 MASNOU AT.,A 60241932
3 AMETLLA VALLES, C.F.,A 51241707
4 MARTORELLES, C.F.,A 50241626
5 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 402413110
6 CABRILS, C.E.,B 37241149
7 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,B 362411310
8 LA LLAGOSTA, C.E.,A 29249213
9 PREMIA DALT, C.D,B 28248412
10 L'EMPENTA ASSOC. ESP.,A 28249114
11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 17245217
12 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 10243120
13 SENTMENAT, C.D.,A 1241122