A La Jornada del Vallès us oferim el mercat de fitxatges del futbol vallesà de Tercera Divisió (EC Granollers) fins a Segona Catalana. Cada setmana fins al començament de temporada anirem actualitzant les novetats


CONCERT

Tercera Divisió

EC Granollers

Entrenador: segueix José Solivelles.

Altes: Víctor Morales (CP Sant Cristóbal), Sergi Besonias (Sant Cugat FC), Arnau Fortuny, (AEC Manlleu) Ñito (Fundació Esportiva Grama), Àlex Castillo (juvenil A), Ñito (Grama), Max Llovera (Santboià), Damian Obispo (EE Guineueta).

Renovacions: Pau Darbra, Oriol Molins, Sergio Fernández, Guillem Pujol, Riki Alcàntra, Martí Serra, Eloi Zamorano, Víctor Díaz i Alvaro Garcia.

Baixes: Joel Brey, Joan Inès, Raül Torres, Xavi Civil, Albert Caparrós, Albert Ruiz i Sergi Pastells.


Primera Catalana

CF Parets

Entrenador:  debutarà Miquel Muñoz.

Altes: Mahamadou Tounkara (CF Les Franqueses), Marc Pluvins (EC Granollers), Adrià Laviano (CF Argentona), Àlex Calatrava (juvenil Sant Andreu), Óscar Reche (Sabadell B), Albert “Pipa”(juvenil Badalona), Yele (CE Júpiter).

Renovacions: Otman El Cabriti, Sergio Jiménez ‘Jota’, Víctor Vilarrasa, Alkaba Diallo, Pol Montpart, Pol Collado, Albert Alcoba, Jordi Vallcorba, Alexis Garcia, Moussa Diallo, Litus i Sergio Sánchez.

Baixes: Daniel Sánchez, David Morales, Sergio Aparicio, Bilal, Lass Sene, Gerard Galindo, Jonathan Espinosa, Cristian Pérez, Pedro Navio, Adam Ben Hamman.

CF Mollet

Entrenador:  debutaran Jordi López i Marc Fortuny.

Altes: ‘Paitu’ (FC Cardedeu), Arnau Arruebo (juvenil A Europa), Pedro Lino (juvenil A), Jordi Sola (CF Olímpic La Garriga), Iker Ramos (juvenil A), Raul Pérez (juvenil A), Alejandro Varón (Sant Cugat FC).

Renovacions: Xavi Ferrer, Miguel López, Miraash Imthiyaz, José González, Brian Quijada, David Castro, Cadmo Buenache, Óscar Casado, Martí Garcia, Joshua Romero, David Garcia, Víctor Rodríguez, Erik Ayala, Pol Flores.

Baixes: Uri Serra, Nil Sanz, Ramón, Sergio Montero, Sergi Rueda.

Segona Catalana

FC Cardedeu

Entrenador:  debutaran Rai Raga i Ángel Granado.

Altes: Gerard Beltran (Vilassar de Mar), David Masanet (Sant Cugat FC), Seidu (CF Les Franqueses), Abdou Ndong (CF Lliçà de Vall), Pere Valls, Miki Pérez (FC Cardedeu B), Enric Avellaneda, Galindo (CF Parets), Ferran Barrera (CE Mataró), Carlos Henrique Da Souza (Grama), Ivan Garcia (EC Granollers), Mauri (Sant Cugat), Gerard Casals (CF Vilamajor), Dani Carrillo (CE La Batllòria).

Renovacions: Pol Brugués, Puchi, Pol Vallès, Carles Tayeda, Diego Carrillo.

Baixes: Paitu (CF Mollet), Roger Castellvell (AEC Manlleu), Carles Valls i Pere Vilardell (CF Caldes).

CF Les Franqueses

Entrenador:  segueixen Manolo Parralo i Jordi Jornet.

Altes: Marc Blanch (CE Llerona), Àlex Rodríguez (juvenil A), Sehou Omar (Juvenil A), Juan Carlos Carrillo (juvenil ECG), Jahir Gómez (juvenil ECG), Ricard Castrillo (CE Mataró), Xavier Gilabert (CF Vilanova), Sergio Aparicio (CF Parets), David Esteban Morales (CF Parets), Jonathan González (CF Parets).

Renovacions: Roger Bellavista, Guille Resina, Marc Carmona, Aleix Vilà, Víctor Garcia, Toni Atanasio, Sergi Gómez, Ramon Manzanera, Maxi Seines, Agustí Planas, Agustín Salinas, Eric Pie, Julián Adarve, Maude Balde, Sehou Sarr, Àlex Rodríguez.

Baixes: Gerard Garcia, Ivan Molpeceres (Santa Perpètua) Kevin Caballero i Toni Jiménez (Sant Cugat FC) Maha Tounkara (CF Parets) i David Villegas (es retira).

CF Caldes

Entrenador:  segueix José Luis Duque.

Altes: Carles Valls i Pere Vilardell (FC Cardedeu), Pol Anaya i Marc Corral (juvenil A), Alex Vega (Molletense), Jorge Luis Vargas (CF Vilanova), David González (Argentona), Juan de Jesús Beltrán (CF Mollet), David González (FC Argentona), Àlex Vega (UD Molletense).

Renovacions: Edgar Fernández, Aaron Parra, Albert Camí, Guillem González, Oriol Gayolà, Carlos Martínez, Marçal Rovira, Rubén Ruiz, Aitor Garcia, Adama Sissoko, Ferran Roca, Chema Aznar, Edu Morte.

Baixes: Rubén Pedragosa (Viladecans), Àlex Davila (Sant Joan de Montcada).

Opina

Please enter your comment!
Please enter your name here