Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

(VÍDEO) Albert Ruiz, més pólvora per l’EC Granollers 2018-2019

El davanter de 23 anys arriba al conjunt granollerí després de quatre anys als Estats Units on va ser un jugador destacat a la lliga universitària. Des del febrer d'aquest any entrenava amb el Chicago Fire, que juga a...

Kilian Villaverde renova amb l’EC Granollers

El davanter de 20 anys, que va arribar al mercat d'hivern, és la sisena renovació de l'EC Granollers, que ja té confirmats 16 jugadors per la propera temporada entre renovats i fitxatges L'Esport Club Granollers ha anunciat avui la renovació...

El rival de l’EC Granollers a la 1a eliminatòria de la Copa Catalunya absoluta

Els de José Solivelles s'enfrontaran a la UE Llagostera, que aquesta campanya ha baixat a Tercera Divisió i serà un dels equips potents la propera temporada al grup 5 de la categoria. El matx tindrà lloc el 29 de...

El nou camp de futbol de l’EC Granollers, com a mínim fins al 2019

El consistori granollerí, que està a l'espera que la Generalitat de Catalunya aprovi tots els permisos urbanístics i mediambientals que falten, destinarà els 617.000€ que estaven previstos per l'inici de les obres a altres actuacions Tot i que en un principi...

Noves incorporacions a la junta directiva de l’Esport Club Granollers

Xavier Robado (vocal), Ángel Aguirre (vocal) i Jordi Cordoba (tresorer) són els nous membres de la junta directiva del club granollerí. Tres directius que se sumen als ja anunciats del vicepresident Juan Castillo i els dos vocals Ana Alfonso...

L’exdirectiu de l’EC Granollers, Jordi Codina, respon la denúncia d’Enric Pi

Codina reconeix que es van prendre mesures dràstiques quan l'entitat va veure que la gestió de l'empresa FlashForward era desastrosa, a finals de novembre. Així mateix, assegura que no es va pagar a Enric Pi perquè no li semblava ètic...

L’EC Granollers anuncia dues noves incorporacions pel primer equip

El migcentre Joan Inés, de 21 anys, procedent del Centre d'Esports l'Hospitalet, i el central Martí Serra, de 19 anys i natural de Cardedeu, procedent del juvenil de Divisió d'Honor de l'Almeria, són la 7a i 8a incoporació de...

Les noves equipacions dels equips de futbol base de l’EC Granollers

El club granollerí va fer públiques ahir les samarretes que els seus equips de base utilitzaran tant en els partits com en els entrenaments. Un disseny realitzat per la nova gestora del club granollerí, Nama Sports, conjuntament amb un...

L’EC Granollers comença a configurar el primer equip 2018-2019

L'EC Granollers 2018-2019 de José Solivelles ja comença a agafar forma. Al llarg del mes de juny el club anirà anunciant les baixes, els jugadors renovats i els nous fitxatges. A La Jornada del Vallès anirem actualitzant la plantilla...

Novetats significatives a l’EC Granollers

En els darrers dies l'entitat granollerina ha anunciat diferents novetats. Per una banda, la nova pàgina web i per l'altra, a banda de les novetats pel que fa a fitxatges, renovacions i baixes, la nova equipació de l'entitat que...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 90382792
2 SANT ANDREU, U.E.,A 713819145
3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 71382189
4 TERRASSA FC, A 643817138
5 PRAT, A.E.,A 633818911
6 POBLA MAFUMET, C.F.,A 633817129
7 ASCÓ, F.C.,A 603815158
8 EUROPA, C.E.,A 5838151310
9 VILAFRANCA, F.C.,A 543816616
10 FIGUERES, U.E.,A 533815815
11 HORTA, U.AT.,A 503814816
12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 483813916
13 SANTBOIA, F.C.,A 4838111512
14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 4738121115
15 SANTFELIUENC, F.C.,A 4638121016
16 CASTELLDEFELS, U.E.,A 4438111116
17 GRANOLLERS, E.C.,A 383811522
18 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 313871021
19 GAVA, C.F.,A 21384925
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 18383926