Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

Un gol de Xavi Civil al 89′ dóna tres punts d’or a l’EC Granollers...

Els de José Solivelles sumen els tres punts de forma 'in-extremis' amb una contra que ha finalitzat el davanter de l'EC Granollers que havia entrat feia pocs minuts al terreny de joc. Tres punts que permeten els granollerins posicionar-se...

(VÍDEO) L’essència del cadet A de l’EC Granollers

El conjunt dirigit per Oriol Casals, que competeix al grup 4 de categoria Preferent, entrena tres dies a la setmana amb l'objectiu de créixer com a equip i amb una filosofia de joc molt clara, impregnada en tots els...

L’EC Granollers tanca l’any amb una victòria ‘in extremis’ davant la Fundació Esportiva Grama

Els de José Solivelles sumen un triomf molt treballat i tanquen l’any en la 8a posició de la taula gràcies a dos gols en el tram final de l’enfrontament. Joel Cañaveras, al 78′, després de la sortida d’un córner...

L’EC Granollers es retroba amb la victòria golejant al camp del Castelldefels (0-4)

Els de José Solivelles trenquen la mala ratxa de resultats amb un autèntic partidàs al camp del conjunt del Baix Llobregat. Sergi Pastells (29'), Joel Brey (34'), Oriol Molins (48') i Joel Cañaveras (82') han estat els golejadors d'un...

L’EC Granollers surt golejat del camp del líder (4-0)

Els de José Solivelles van caure de forma contundent al camp del Llagostera, que ha sumat tots els punts possibles a casa, i encadenen la quarta derrota consecutiva L'EC Granollers va sumar ahir al camp del líder, la UE Llagostera,...

Xavier Abolafio dimiteix com a president de l’EC Granollers

L’empresari de la construcció portava vuit anys al capdavant de l’entitat. El seu lloc l’ocuparà l’actual vicepresident Juan Castillo Xavier Abolafio Doncel president de l’Esport Club Granollers ha presentat la seva dimissió després de vuit anys al càrrec. Aquesta temporada, l’empresari...

L’EC Granollers es veu superat pel Terrassa (0-3)

Els de José Solivelles, que van jugar 71 minuts amb un jugador més, van pagar molt cares les errades defensives davant un conjunt egarenc molt efectiu  Tercera Divisió, grup 5 L'EC Granollers va encadenar ahir la tercera derrota consecutiva al caure...

Duel de nivell al camp del carrer Girona

Els de José Solivelles, després de complir la setmana passada la jornada de descans, reben el Terrassa, rival directe a la classificació, diumenge (12 hores) Duel de nivell el que es veurà el proper diumenge a les 12 hores al...

El nou patrocinador del primer equip de l’EC Granollers

El grup Aumartrans, empresa de transports de mercaderies, és el nou patrocinador del primer equip de l'ECG, que des d'aquest cap de setmana ja lluirà el logotip a la samarreta El grup Aumartrans és des d'avui nou patrocinador de l'Esport...

L’EC Granollers trenca la bona ratxa al camp del Santboià (2-1)

Els de José Solivelles van perdre un matx en el que van pagar molt cara la manca d'efectivitat de cara a gol i l'expulsió de Marc Garcia al 73'. Tot i avançar-se al 38' amb una diana de Killian...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 90382792
2 SANT ANDREU, U.E.,A 713819145
3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 71382189
4 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 643817138
5 PRAT, A.E.,A 633818911
6 POBLA MAFUMET, C.F.,A 633817129
7 ASCÓ, F.C.,A 603815158
8 EUROPA, C.E.,A 5838151310
9 VILAFRANCA, F.C.,A 543816616
10 FIGUERES, U.E.,A 533815815
11 HORTA, U.AT.,A 503814816
12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 483813916
13 SANTBOIA, F.C.,A 4838111512
14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 4738121115
15 SANTFELIUENC, F.C.,A 4638121016
16 CASTELLDEFELS, U.E.,A 4438111116
17 GRANOLLERS, E.C.,A 383811522
18 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 313871021
19 GAVA, C.F.,A 21384925
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 18383926