Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

L’EC Granollers trenca la bona ratxa al camp del Santboià (2-1)

Els de José Solivelles van perdre un matx en el que van pagar molt cara la manca d'efectivitat de cara a gol i l'expulsió de Marc Garcia al 73'. Tot i avançar-se al 38' amb una diana de Killian...

Sergi Pastells: “A l’EC Granollers m’he tornat a sentir futbolista”

Sergi Pastells extrovertit, alegre i optimista. El passadís de casa seva va ser l’escenari on  es va començar a enamorar del futbol. Qualsevol moment, qualsevol lloc, era l’adient per jugar a futbol amb el seu avi o amb el seu...

L’EC Granollers, a una eliminatòria d’enfrontar-se a un equip de Segona A

Si supera avui els quarts de final de la Copa Catalunya davant el CF Vilafranca, el conjunt granollerí es veurà les cares amb el Nàstic de Tarragona a les semifinals Després d'eliminar equips de la talla de UE Llagostera i...

L’EC Granollers encadena la quarta victòria consecutiva i se situa en 2a posició

Els de José Solivelles han guanyat el San Cristóbal per 3-1 en un partit en el qual han dominat i han merescut la victòria. Oriol Molins al fil del descans (41'), Martí Soler al (63') i Pau Darbra en...

BM Granollers i EC Granollers signen un acord de col·laboració

L'acord entre les dues entitats granollerines, per tal de fomentar la pràctica esportiva i l’assistència a les competicions de la ciutat, tindrà els primers actes aquest proper cap de setmana La sala de premsa del Palau d'Esports de Granollers ha...

L’EC Granollers goleja el Figueres i se situa en zona de ‘play-off’ d’ascens (3-0)

Els de José Solivelles van encaminar el triomf amb tres gols el primer quart d'hora del segon temps. Una victòria, la segona consecutiva, que permet l'equip vallesà situar-se en 4a posició provisional, en zona de 'play-off' d'ascens després d'encadenar...

L’EC Granollers buscarà mantenir les places capdavanteres davant la UE Figueres

Els de José Solivelles, que ocupen la 5a posició després d'haver sumat 2 victòries i 5 empats en les darreres jornades de lliga, rebran el conjunt empordanès aquest dissabte a les 18 hores La victòria la passada jornada al camp...

L’EC Granollers assalta el camp del Martinenc i s’acosta a la zona de ‘play-off’...

Els de José Solivelles han sumat una victòria molt treballada al camp del conjunt barceloní amb gols de Joel Brey (18') i 'Riki' Alcántara (78') que ha fet l'1-2 des dels 11 metres. El triomf permet als granollerins situar-se...

L’EC Granollers suma el quart empat consecutiu davant l’Europa

La igualtat i una lluita titànica per part dels dos conjunts han estat una constant en un partit amb una part per cada equip que ha estat marcat per la tromba d'aigua d'abans de començar, que ha deixat el...

Un gol al temps de descompte dóna l’empat a l’EC Granollers al camp de...

Els de José Solivelles van aconseguir treure un punt del difícil camp de l'Horta amb una diana de Pau Darbra en el temps de descompte. Després de 9 jornades disputades, l'ECG segueix invicte a domicili on ha sumat 9...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 90382792
2 SANT ANDREU, U.E.,A 713819145
3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 71382189
4 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 643817138
5 PRAT, A.E.,A 633818911
6 POBLA MAFUMET, C.F.,A 633817129
7 ASCÓ, F.C.,A 603815158
8 EUROPA, C.E.,A 5838151310
9 VILAFRANCA, F.C.,A 543816616
10 FIGUERES, U.E.,A 533815815
11 HORTA, U.AT.,A 503814816
12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 483813916
13 SANTBOIA, F.C.,A 4838111512
14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 4738121115
15 SANTFELIUENC, F.C.,A 4638121016
16 CASTELLDEFELS, U.E.,A 4438111116
17 GRANOLLERS, E.C.,A 383811522
18 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 313871021
19 GAVA, C.F.,A 21384925
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 18383926