Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

Primeres baixes a l’EC Granollers

L'entitat granollerina ha anunciat que el porter Victor Colchero, el delegat Nacho Torrella i l'entrenador de porters José Manuel Pérez no seguiran vinculats al club Després de fer oficial en els darrers dies noves incorporacions a l'entitat de cara a...

Juan Antonio Dopozo torna a l’EC Granollers

A partir de l'1 de juny serà el nou coordinador administratiu de l'entitat, un càrrec de nova creació Després d'haver deixat el club fa dos anys, Juan Antonio Dopozo torna a l'EC Granollers. A partir de l'1 de juny serà...

L’EC Granollers, pendent del ‘play-off’ de descens del Llagostera

Els granollerins, que van disputar ahir el darrer partit de lliga sense cap trascendència, hauran d'esperar que el Llagostera guanyi la promoció de descens per segellar la permanència Amb els deures fets i esperant la resolució dels descensos compensats, ahir...

Conrad Garcia, nou coordinador de futbol 7 de l’EC Granollers

Garcia, que té àmplia experiència al futbol formatiu, arriba al club granollerí procedent del CE Sabadell on ha estat el responsable de la coordinació i la metodologia de futbol 7, entre altres L'EC Granollers ha anunciat aquest mateix matí que...

Javi Pérez, nou director esportiu de l’Esport Club Granollers

Pérez, que substituirà Dani Rizaldos, havia estat el director esportiu de clubs com el CE Sabadell i el Terrassa FC, entre altres L'Esport Club Granollers ha anunciat avui que Javi Pérez serà a partir de l'1 de juny el nou...

(VÍDEO) L’EC Granollers empata davant el Reus B i fa un pas cap a...

Els de José Solivelles van sumar diumenge un empat que és d'or gràcies a la derrota del Palamós al seu camp davant l'Europa. Un xut de Narcís Barrera al pal en el tram final va ser l'ocasió més clara...

L’EC Granollers presenta un contracte de gestió amb l’empresa Nama Sports

L’empresa, especialitzada en gestió esportiva, serà l’encarregada de gestionar i dotar d’estructura professional durant quatre anys l'ECG. El nou model de gestió es començarà a implementar a partir de l'1 de juny Ahir a la tarda va tenir lloc a les...

L’AE Prat guanya l’EC Granollers amb un gol amb el temps afegit exhaurit (0-1)

Després d'haver plantat cara els 90 minuts davant un equip que lluita per entrar al 'play-off' d'ascens, el conjunt granollerí ha encaixat el gol de la derrota quan passava més d'un minut del temps afegit Victòria polèmica la que ha...

Victòria de prestigi de l’EC Granollers al camp de l’Europa (0-3)

Els de José Solivelles van fer un pas de gegant cap a la permanència golejant el conjunt barceloní a domicili en un matx per emmarcar en el qual van mostrar una gran solidesa defensiva i molta eficiència en atac. Kilian Villaverde...

L’EC Granollers convoca una Assemblea General Extraordinària

L'entitat vallesana ha convocat pel proper dilluns 16 d'abril una Assemblea General Extraordinària en la qual es preveu que s'anunciïn canvis significatius pel que fa a la gestió del club El proper 16 d'abril a les 20 hores a les oficines...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 90382792
2 SANT ANDREU, U.E.,A 713819145
3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 71382189
4 TERRASSA FC, A 643817138
5 PRAT, A.E.,A 633818911
6 POBLA MAFUMET, C.F.,A 633817129
7 ASCÓ, F.C.,A 603815158
8 EUROPA, C.E.,A 5838151310
9 VILAFRANCA, F.C.,A 543816616
10 FIGUERES, U.E.,A 533815815
11 HORTA, U.AT.,A 503814816
12 CERDANYOLA DEL VALLES FC.,A 483813916
13 SANTBOIA, F.C.,A 4838111512
14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 4738121115
15 SANTFELIUENC, F.C.,A 4638121016
16 CASTELLDEFELS, U.E.,A 4438111116
17 GRANOLLERS, E.C.,A 383811522
18 PALAMOS C.F.,A 313871021
19 GAVA, C.F.,A 21384925
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 18383926