Inici Tercera Divisió EC Granollers

EC Granollers

L’EC Granollers planta cara al Vilafranca i suma la primera victòria al camp del...

Un gol al final del primer temps de Kilian Villaverde i un altre als pocs minuts de la represa de Pau Darbra, han donat el primer triomf de la temporada al conjunt granollerí que ha completat un partit per...

L’EC Granollers assalta el camp del Santfeliuenc i segueix invicte a domicili

Els de José Solivelles van remuntar el gol inicial del conjunt del Baix Llobregat amb una diana d'Oriol Molins, al tram final del primer temps, i amb un autèntic golàs de Xavi Civil al 70' A diferència dels partits a...

L’EC Granollers torna a caure al camp del carrer Girona (0-1)

El CE l'Hospitalet, dirigit per Xavi Molist, es va emportar els tres punts de Granollers amb una diana a la contra a quatre minuts del final. Els de José Solivelles, van competir a bon nivell, van gaudir d'ocasions i van...

Marc Pluvins: “És un orgull i un privilegi formar part del primer equip de...

Marc Pluvins, de Parets del Vallès, inicia aquesta temporada el seu primer any d'amateur defensant els colors del primer equip de l'EC Granollers. El jove jugador, que juga de migcentre i la temporada passada va ser un dels destacats...

La darrera incorporació de l’EC Granollers

Martí Soler, que ha fet la pretemporada amb el Badalona, torna a l’Esport Club Granollers en qualitat de cedit pel RCD Espanyol L'Espanyol B i l’Esport Club Granollers han signat la cessió del jugador blanc-i-blau al club vallesà. D’aquesta manera, Martí...

(VÍDEO) Un gol al temps afegit dóna l’empat a l’EC Granollers al camp del...

El conjunt granollerí ha tornat a puntuar lluny del camp del carrer Girona gràcies a un gol de Sergi Pastells que ha posat l'1-1 al marcador, al minut 92, amb un potent xut des de dins de l'àrea. Els...

“Nama Sports està fent les coses molt bé i personalment penso que l’EC Granollers...

'Riki' Alcàntara és, sens dubte, el gran referent de l'EC Granollers 2018-2019 i serà el primer capità per segon any consecutiu. Als seus 27 anys viu un moment de forma magnífic, posant-se l'equip a les esquenes partit rere partit...

L’EC Granollers cau en el debut a la lliga al camp del carrer Girona...

Els granollerins reben un càstig excessiu davant la Pobla de Mafumet en un partit en el qual han dominat al primer període, però han pagat molt cars els errors defensius i la manca d'encert al segon temps   Debut agredolç de...

Els 4 capitans de l’EC Granollers 2018-2019

'Riki' Alcàntara, Marc Garcia, Raúl Torres i Eloi Zamorano seran els quatre capitans del nou projecte del primer equip de l'EC Granollers per la present campanya Després d'una pretemporada per emmarcar havent mostrat molt bones sensacions, confirmades el passat cap...

L’EC Granollers debuta a la lliga amb una victòria a domicili (0-1)

Un gol del darrer fitxatge, Sergi Pastells, als 55 minuts de joc, va donar el triomf al conjunt de José Solivelles al camp de l'Ascó en la seva estrena aquesta temporada en competició oficial Debut immillorable de l'EC Granollers en...
EquiposPtsJGEP
1 ESPANYOL, R.C.D.,B 90382792
2 SANT ANDREU, U.E.,A 713819145
3 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 71382189
4 TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD, A 643817138
5 PRAT, A.E.,A 633818911
6 POBLA MAFUMET, C.F.,A 633817129
7 ASCÓ, F.C.,A 603815158
8 EUROPA, C.E.,A 5838151310
9 VILAFRANCA, F.C.,A 543816616
10 FIGUERES, U.E.,A 533815815
11 HORTA, U.AT.,A 503814816
12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 483813916
13 SANTBOIA, F.C.,A 4838111512
14 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 4738121115
15 SANTFELIUENC, F.C.,A 4638121016
16 CASTELLDEFELS, U.E.,A 4438111116
17 GRANOLLERS, E.C.,A 383811522
18 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 313871021
19 GAVA, C.F.,A 21384925
20 VILASSAR MAR,U.E.,A 18383926