Inici Futbol Tercera Catalana

Tercera Catalana

El CE Llerona assalta la segona posició i es confirma com un ferm aspirant...

Els de David Hidalgo guanyen per la mínima al camp del CF Montmeló que perd el segon lloc en favor dels franquesins que porten 12 jornades puntuant, 9 de les quals amb victòria El CE Llerona va presentar candidatura a...

El CE Llerona remunta al darrer sospir i encadena la 5a victòria consecutiva

Els de David Hidalgo van capgirar el marcador davant el CE Llinars amb gols del debutant Sofian Louah (87') i Marc Blanch (89') i segueixen 4arts, empatats a 31 punts amb el CF La Torreta, a 3 punts de...

Olímpic La Garriga i Sant Feliu es reparteixen els punts en el derbi vallesà...

Josep Negre al 35' i Edu Castro al 69' han estat els golejadors d'un derbi descafeïnat marcat per la igualtat Olímpic La Garriga i CF Sant Feliu de Codines han protagonitzat aquesta tarda el primer derbi vallesà de la temporada...

Qualitat, joventut i gol, el nou fitxatge de luxe del CE Llerona

Sofian Louah, de 19 anys, i amb experiència a Divisió d'Honor juvenil, en la qual va anotar 59 gols en 3 temporades, s'incorpora al club franquesí procedent del Gandia del grup 3 de la Regional Preferent Valenciana El CE Llerona...

El CE Llerona s’emporta el derbi franquesí i puja a la 5a posició

Els de David Hidalgo guanyen el Bellavista a domicili i encadenen la tercera victòria consecutiva que els hi permet acostar-se a la zona alta Tercera Catalana, grup 9 El CE Llerona va ser el vencedor del derbi de Les Franqueses davant...

El primer canvi en una banqueta vallesana de Tercera Catalana

Raúl Vilaseca es va fer càrrec fa dues setmanes de l'Atlètic del Vallès per tal de capgirar la mala dinàmica de resultats Després d'haver sumat només 6 punts en les primeres jornades de lliga al grup 9 de Tercera Catalana,...

CF Les Franqueses, Olímpic La Garriga i CF Montmeló, protagonistes de la jornada de...

Els tres conjunts han encadenat la tercera victòria consecutiva i lideren els seus respectius grups a falta de la jornada de diumenge. A #2cat4 el CF Les Franqueses ha derrotat el Matadepera (2-0), a #3cat5 l'Olímpic La Garriga ha...

6 de 6 per CF Montmeló, CD Montornés Norte, CF La Torreta i CF...

El CF Olímpic lidera el grup 5 de Tercera Catalana, després de sumar amb victòries els dos primers partits, igual que CF Montmeló, CD Montornés Norte i CF La Torreta, que encapçalen el grup 9 de Tercera Catalana Després de...

El projecte il·lusionant del primer equip masculí del CE Llerona

L'equip de Les Franqueses del Vallès, que competirà enguany al grup 9 de Tercera Catalana, conserva el bloc de l'anterior campanya i ha incorporat 7 jugadors que donen un plus de qualitat a l'equip. L'objectiu dels de David Hidalgo...

(VÍDEO) L’essència de l’infantil femení A del CE Llerona

Al programa 'Esport Base' de VOTV han visitat l'infantil femení A del CE Llerona. El conjunt dirigit per Aaron Pérez està completant una gran temporada al grup 2 de la Primera divisió infantil femenina, en el qual ocupa una...
EquiposPtsJGEP
1 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 55221741
2 LLERONA, C.E.,A 50221552
3 LA TORRETA, C.F.,A 45221435
4 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 45221435
5 SANTA MARIA MONTCADA, U.D.,A 43221345
6 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 39221165
7 SANT CELONI U.E.,A 38221156
8 CANOVELLES, U.E.,A 3422976
9 VILANOVA VALLES,C.F.,A 3222958
10 BELLAVISTA MILAN, C.,A 28229112
11 LLIÇA DE VALL C.F.,A 27228311
12 VALLES, C.AT.,A 24227312
13 CENTELLES, UE,A 22226412
14 MONTORNES NORTE, C.D.,A 20226214
15 VILAMAJOR, C.F.,A 17225215
16 LLINARS, C.E.,A 16225116
17 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 16224414
18 LOURDES, U.D.,A 11223217
EquiposPtsJGEP
1 TORELLO, C.F.,A 54221732
2 VOLTREGA,C.F.,A 50221552
3 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 47221453
4 GURB, U.E.,A 44221354
5 TARADELL, U.D.,A 43221345
6 TONA, U.E.,B 37221147
7 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 3420974
8 OAR VIC,A 3322967
9 MANLLEU, A.E.C.,B 3222958
10 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 3022796
11 BORGONYA, C.D.,A 3021939
12 CASTELLTERÇOL, C.F.,A 24226610
13 LLORENÇA F.C., C.E.,A 22226412
14 SANTA EUGENIA, J.E.,A 19224711
15 SEVA, U.E.,A 18225314
16 FOLGUEROLES,C.F.,A 17223811
17 MOIÀ, C.E.,A 10213117
18 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 1220121