Inici Futbol Segona Catalana

Segona Catalana

El CF Caldes cau amb claredat al camp del Castellar (4-0)

Els d'Óscar Castel marxen al descans amb 3-0 en contra i acusen l'enorme efectivitat dels locals i una polèmica actuació arbitral Toni Canyameras El Caldes va caure amb claredat contra el Castellar al Pepín Valls (4-0) en un partit per oblidar...

El FC Cardedeu venç el Sallent i se situa a tres punts del líder...

Els de Jordi López han sumat la setena victòria de la temporada i segueixen quarts al grup 4 de Segona Catalana. Gerard Beltran per partida doble i Nacho Abad han estat els golejadors del conjunt vallesà Xavier Moreno El FC Cardedeu arribava...

Jordi Jornet: “El bon ambient al vestidor, l’autoexigència i el compromís són els punts...

A La Jornada del Vallès parlem amb Jordi Jornet (Palau-Solità i Plegamans, 1973), entrenador del Club de Futbol Les Franqueses des de fa tres temporades.  Jornet ens parla del passat, el present i el futur del primer equip de l'entitat...

El CF Caldes torna a empatar i no arrenca (2-2)

Els blaugrana s’avancen en un partit en què van de més a menys per acabar-se conformant amb un punt quan el Bellavista amb 10 havia capgirat el marcador Toni Canyameras El Caldes va empatar a casa contra el Bellavista (2-2) en...

El FC Cardedeu surt derrotat de la visita al Sabadell Nord (4-1)

Els de Jordi López no poden aprofitar la desfeta del líder, el Vic-Riuprimer, i cauen al camp del Sabadell Nord, 7è classificat Xavier Moreno El Cardedeu visitava el Sabadell Nord després d’una setmana combulsa per la falta d’efectius per diferents motius....

Kevin Caballero lidera una gran remuntada del CF Caldes (3-2)

Els homes d’Óscar Castel remunten l’1-2 amb què perdien al descans amb una gran segona part de l’extrem esquerre i aconsegueixen la primera victòria a casa Toni Canyameras El Caldes va guanyar el Ripollet (3-2) regalant el primer triomf a la...

FC Cardedeu i CF Les Franqueses es reparteixen els punts en un derbi molt...

Xavier Moreno El FC Cardedeu tenia la possibilitat de retallar distàncies amb el líder Vic Riuprimer després de l’empat d’ahir dels d’Osona a Terrassa al camp del Can Perallada. Però avui no ha estat el dia dels nois de Jordi...

El FC Cardedeu empata al camp del líder, el Vic-Riuprimer, en un partit amb...

Xavier Moreno El FC Cardedeu ha empatat davant del líder de Segona catalana, el Vic-Riuprimer, en un partit molt intens com així ho indica les amonestacions que ha hagut de mostrar el col·legiat Codina Casanovas, un total de 18. El...

La falta d’encert estanca el Caldes (0-0)

Els d'Óscar Castel disposen de vàries ocasions de gol però acaben pagant cara, una vegada més, la falta de punteria. L'empat deixa els calderins a la dotzena posició Toni Canyameras El Caldes va empatar a casa contra el Gironella (0-0) en...

El FC Cardedeu venç un dur Can Perallada (2-0)

Els de Jordi López han sumat la sisena victòria de la temporada i segueixen segons a 6 punts del líder, el Vic Riuprimer, precisament el rival de la pròxima jornada El FC Cardedeu  ha derrotat per 2 gols a 0...
EquiposPtsJGEP
1 PARETS, C.F.,A 48211533
2 SABADELL NORD,CF.,A 46211443
3 TONA, U.E.,A 43211344
4 LES FRANQUESES CF.,A 42211263
5 MATADEPERA, F.C.,A 38211155
6 MOLLETENSE, U.D.,A 35211056
7 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 34211047
8 FOLGUEROLES,C.F.,A 32211029
9 BERGA, C.E.,A 3021939
10 PREMIA CLUB ESPORTIU,A 2921858
11 RIPOLLET, C.F.,A 28219111
12 SALLENT, C.E.,A 2621687
13 GIRONELLA, C.F. AT.,A 26218211
14 SABADELLENCA, UE.,A 23216510
15 OAR VIC,A 20215511
16 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 17214512
17 AVIA, U.E.,A 13214116
18 BELLAVISTA MILAN, C.,A 2210219