Segona Catalana

El Bellavista Milan goleja el San Lorenzo i es posiciona segon (5-0)

Els de David Parra han sabut aguantar les envestides del conjunt visitant durant  la primera mitja hora de joc i amb un gol de Francisco González i un altre de Jonathan González, abans del descans, han posat les primeres...

El FC Cardedeu empata a Gironella i deixa escapar l’ocasió de situar-se segon (0-0)

L’equip de Jordi López, desprès dels resultats de la jornada del grup 4 de Segona Catalana, tenia l’oportunitat de situar-se segon classificat, però visitava el sempre difícil camp del Gironella. L’equip del Berguedà, molt necessitat de punts, venia amb...

Suspès el Caldes – Lliçà de Vall per una escopinada d’un aficionat al jutge...

L’àrbitre va decretar la suspensió del matx al minut 79, amb 0-0 al marcador en el moment de l’incident Toni Canyameras Caldes de Montbui i Lliçà de Vall empataven 0-0 al 79’ quan un aficionat visitant va escopir un dels jutges...

El FC Cardedeu venç a l’últim sospir i es posiciona a tres punts del...

El conjunt de Jordi López va sumar els tres punts gràcies a un gol de Paitu al minut 86 davant un Juventud 25 de Septiembre que es va mostrar molt dur. La victòria fa pujar els vallesans a la quarta...

El CF Caldes salva un punt en els darrers minuts (2-2)

Els d’Óscar Castel rescaten al camp del San Lorenzo un empat en un matx que perdien 2-0 al minut 73 Toni Canyameras El CF Caldes va aconseguir contra el San Lorenzo treure un empat d’un partit que tenia pràcticament perdut. José Luis...

El CF Caldes cau de la manera més cruel (1-2)

Els homes d'Óscar Castel perden al temps afegit un partit en què s'havien posat per davant al 59' i que tenien molt ben controlat fins els últims deu minuts. Una derrota que deixa els calderins a només dos punts...

El CF Caldes cau amb claredat al camp del Castellar (4-0)

Els d'Óscar Castel marxen al descans amb 3-0 en contra i acusen l'enorme efectivitat dels locals i una polèmica actuació arbitral Toni Canyameras El Caldes va caure amb claredat contra el Castellar al Pepín Valls (4-0) en un partit per oblidar...

El FC Cardedeu venç el Sallent i se situa a tres punts del líder...

Els de Jordi López han sumat la setena victòria de la temporada i segueixen quarts al grup 4 de Segona Catalana. Gerard Beltran per partida doble i Nacho Abad han estat els golejadors del conjunt vallesà Xavier Moreno El FC Cardedeu arribava...

Jordi Jornet: “El bon ambient al vestidor, l’autoexigència i el compromís són els punts...

A La Jornada del Vallès parlem amb Jordi Jornet (Palau-Solità i Plegamans, 1973), entrenador del Club de Futbol Les Franqueses des de fa tres temporades.  Jornet ens parla del passat, el present i el futur del primer equip de l'entitat...

El CF Caldes torna a empatar i no arrenca (2-2)

Els blaugrana s’avancen en un partit en què van de més a menys per acabar-se conformant amb un punt quan el Bellavista amb 10 havia capgirat el marcador Toni Canyameras El Caldes va empatar a casa contra el Bellavista (2-2) en...
EquiposPtsJGEP
1 SABADELL NORD,CF.,A 78342464
2 TONA, U.E.,A 76342374
3 LES FRANQUESES CF.,A 68342086
4 PARETS, C.F.,A 67342149
5 MATADEPERA, F.C.,A 59341789
6 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 543416612
7 BERGA, C.E.,A 533416513
8 PREMIA CLUB ESPORTIU,A 503414812
9 RIPOLLET, C.F.,A 483415316
10 FOLGUEROLES,C.F.,A 483414614
11 SALLENT, C.E.,A 4734121111
12 MOLLETENSE, U.D.,A 433412715
13 SABADELLENCA, UE.,A 393410915
14 OAR VIC,A 363410618
15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 353410519
16 GIRONELLA, C.F. AT.,A 343410420
17 AVIA, U.E.,A 28349124
18 BELLAVISTA MILAN, C.,A 2340232