Segona Catalana

Un CF Caldes molt pràctic s’imposa al CF Les Franqueses al derbi vallesà de...

Pol Martí i Marcelo Villegas anoten dos gols psicològics a l'inici de cada període per part d'un conjunt blaugrana que es mostra sòlid en defensa durant tot l'enfrontament. Una victòria que permet els d'Óscar Castel sortir de la zona de...

Pol Martí, torna el depredador de l’àrea del CF Caldes

El davanter calderí tracta de recuperar la seva millor forma després d'uns mesos amb pocs entrenaments i pocs minuts a causa dels estudis

Pol Martí dóna una victòria vital al CF Caldes al fortí del Vic Riuprimer...

El davanter calderí va marcar el seu primer gol de la temporada i va donar la victòria als homes d'Óscar Castel en un partit molt seriós Toni Canyameras El CF Caldes va aconseguir una victòria vital al camp del Vic Riuprimer...

El FC Cardedeu venç el Castellar i se situa colíder del grup 4 de...

L'espectacular moment de joc que viuen els de Jordi López, han sumat sis victòries i un empat en els últims set enfrontaments, els hi ha permès encapçalar el grup 4 de Segona Catalana juntament amb el Sant Quirze, precisament...

Quim Ruiz: “El CF Caldes està motivat per sortir de la zona de descens”

Quim Ruiz, un dels capitans de l'equip blaugrana s'aferra a la motivació i a la millora del joc perquè el conjunt d'Óscar Castel surti de la zona perillosa de la classificació  Toni Canyameras Quim Ruiz és la veu del Caldes. O...

El CF Caldes perd a l’últim sospir un partit que guanyava 2-0

Els d’Óscar Castel encarrilen al el matx amb dos gols de Fortuny al primer temps, però un gol psicològic del Can Parellada abans del descans i l’expulsió de Quim Ruiz al minut 57 desencadenen una dolorosa derrota pels calderins

El CF Caldes perdona el Lliçà en uns intensos 11 minuts

Els d'Óscar Castel disposen de quatre ocasions de gol i sis córners per guanyar però tornen a estar negats de cara a porteria  Toni Canyameras El Caldes va finalitzar amb 0-0 el partit contra el Lliçà de Vall després de jugar...

El CF Caldes té nou equip de coordinadors

David Escobar i Javi Villar seran els coordinadors generals, mentre que Quim Ruiz serà el responsable dels equips de futbol 11 i Roger Castellvell dels de futbol 7. L'entitat calderina ha renovat la coordinació per tal d'intentar fer un...

Gerard Beltran dóna la victòria al FC Cardedeu davant d’un competitiu CF Caldes (1-0)

El davanter decideix al 84’ un partit on tots dos equips van gaudir de bones ocasions per trencar el matx abans del 0-0  El FC Cardedeu va derrotar el FC Caldes (1-0), amb un gol de Gerard Beltran al 84’...

El CF Caldes torna a guanyar dos mesos després (2-0)

Víctor Vilarrasa va salvar el 0-1 del Joanenc en un mà a mà amb Alberto Criado abans que Bilal Marroun obrís el camí de la victòria   Toni Canyameras El Caldes es va imposar al Joanenc (2-0) amb gols de Bilal Marroun...
EquiposPtsJGEP
1 SABADELL NORD,CF.,A 78342464
2 TONA, U.E.,A 76342374
3 LES FRANQUESES, C.F.,A 68342086
4 PARETS, C.F.,A 67342149
5 MATADEPERA, F.C.,A 59341789
6 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 543416612
7 BERGA, C.E.,A 533416513
8 PREMIA CLUB ESPORTIU,A 503414812
9 RIPOLLET, C.F.,A 483415316
10 FOLGUEROLES,C.F.,A 483414614
11 SALLENT, C.E.,A 4734121111
12 MOLLETENSE, U.D.,A 433412715
13 SABADELLENCA, UE.,A 393410915
14 OAR VIC,A 363410618
15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 353410519
16 GIRONELLA, C.F. AT.,A 343410420
17 AVIA, U.E.,A 28349124
18 BELLAVISTA MILAN, C.,A 2340232