Segona Catalana

El CF Caldes té nou equip de coordinadors

David Escobar i Javi Villar seran els coordinadors generals, mentre que Quim Ruiz serà el responsable dels equips de futbol 11 i Roger Castellvell dels de futbol 7. L'entitat calderina ha renovat la coordinació per tal d'intentar fer un...

Gerard Beltran dóna la victòria al FC Cardedeu davant d’un competitiu CF Caldes (1-0)

El davanter decideix al 84’ un partit on tots dos equips van gaudir de bones ocasions per trencar el matx abans del 0-0  El FC Cardedeu va derrotar el FC Caldes (1-0), amb un gol de Gerard Beltran al 84’...

El CF Caldes torna a guanyar dos mesos després (2-0)

Víctor Vilarrasa va salvar el 0-1 del Joanenc en un mà a mà amb Alberto Criado abans que Bilal Marroun obrís el camí de la victòria   Toni Canyameras El Caldes es va imposar al Joanenc (2-0) amb gols de Bilal Marroun...

El FC Cardedeu venç a Can Rull i segueix retallant distàncies amb el líder...

Els de Jordi López segueixen en fase ascendent i amb la victòria d'avui queden a només dos punts del líder, el Sant Quirze del Vallès  Xavier Moreno El FC Cardedeu, desprès de la derrota del Sant Quirze, líder de la categoria, dissabte...

El Bellavista Milan goleja el San Lorenzo i es posiciona segon (5-0)

Els de David Parra han sabut aguantar les envestides del conjunt visitant durant  la primera mitja hora de joc i amb un gol de Francisco González i un altre de Jonathan González, abans del descans, han posat les primeres...

El FC Cardedeu empata a Gironella i deixa escapar l’ocasió de situar-se segon (0-0)

L’equip de Jordi López, desprès dels resultats de la jornada del grup 4 de Segona Catalana, tenia l’oportunitat de situar-se segon classificat, però visitava el sempre difícil camp del Gironella. L’equip del Berguedà, molt necessitat de punts, venia amb...

Suspès el Caldes – Lliçà de Vall per una escopinada d’un aficionat al jutge...

L’àrbitre va decretar la suspensió del matx al minut 79, amb 0-0 al marcador en el moment de l’incident Toni Canyameras Caldes de Montbui i Lliçà de Vall empataven 0-0 al 79’ quan un aficionat visitant va escopir un dels jutges...

El FC Cardedeu venç a l’últim sospir i es posiciona a tres punts del...

El conjunt de Jordi López va sumar els tres punts gràcies a un gol de Paitu al minut 86 davant un Juventud 25 de Septiembre que es va mostrar molt dur. La victòria fa pujar els vallesans a la quarta...

El CF Caldes salva un punt en els darrers minuts (2-2)

Els d’Óscar Castel rescaten al camp del San Lorenzo un empat en un matx que perdien 2-0 al minut 73 Toni Canyameras El CF Caldes va aconseguir contra el San Lorenzo treure un empat d’un partit que tenia pràcticament perdut. José Luis...

El CF Caldes cau de la manera més cruel (1-2)

Els homes d'Óscar Castel perden al temps afegit un partit en què s'havien posat per davant al 59' i que tenien molt ben controlat fins els últims deu minuts. Una derrota que deixa els calderins a només dos punts...
EquiposPtsJGEP
1 SABADELL NORD,CF.,A 78342464
2 TONA, U.E.,A 76342374
3 LES FRANQUESES, C.F.,A 68342086
4 PARETS, C.F.,A 67342149
5 MATADEPERA, F.C.,A 59341789
6 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 543416612
7 BERGA, C.E.,A 533416513
8 PREMIA CLUB ESPORTIU,A 503414812
9 RIPOLLET, C.F.,A 483415316
10 FOLGUEROLES,C.F.,A 483414614
11 SALLENT, C.E.,A 4734121111
12 MOLLETENSE, U.D.,A 433412715
13 SABADELLENCA, UE.,A 393410915
14 OAR VIC,A 363410618
15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 353410519
16 GIRONELLA, C.F. AT.,A 343410420
17 AVIA, U.E.,A 28349124
18 BELLAVISTA MILAN, C.,A 2340232