Inici Futbol Segona Catalana

Segona Catalana

El FC Cardedeu assalta el camp del CF Parets (0-1)

Els de Marc Fortuny s'emporten el segon derbi vallesà de la jornada al grup 4 de Segona Catalana amb un solitari gol de Diego Novo. Un partit que va estar marcat per la igualtat, amb molta intensitat i molt...

El CF Caldes trenca la ratxa de set partits sense perdre del CF Les...

Els de José Luis Duque van vèncer per la mínima en un derbi molt disputat i marcat per la intensitat. L’únic gol del partit va venir de les botes del número 8 del Caldes, Alex Cañadilla, al minut 62,...

El FC Cardedeu goleja el CF Caldes i encadena la segona victòria consecutiva

Tot i començar perdent, els de Marc Fortuny van golejar el CF Caldes amb 'hat-trick' inclòs d'Arnau Fortuny i se situen a només 3 punts de la segona plaça El FC Cardedeu es va emportar ahir el derbi vallesà del...

El CF Les Franqueses s’emporta un derbi intens remuntant els darrers 10 minuts (1-2)

Els de Manolo Parralo i Jordi Jornet van capgirar el gol inicial del CF Parets, obra de David Sánchez (14'), amb dues dianes als darrers compassos d'un partit marcat per una alta intensitat. Dos dels jugadors que van revolucionar...

El CF Caldes s’emporta el derbi davant el CF Les Franqueses (2-1)

Els calderins van vèncer en un derbi molt disputat marcat per la intensitat gràcies a dues dianes a pilota aturada. David Villegas en pròpia (48') i Guillem González (63'), van ser els golejadors d'un conjunt calderí que va tornar...

Jornada de doble derbi vallesà al grup 4 de Segona Catalana

Demà a les 12 hores, el FC Cardedeu rebrà la visita del CF Parets, mentre que a la mateixa hora, el CF Caldes rebrà el CF Les Franqueses al Municipal de Les Cremades  Jornada de doble derbi vallesà al grup...

Arnau Fortuny reforça la línia ofensiva del FC Cardedeu

Després de jugar les primeres 5 jornades amb la Montañesa a Primera Catalana, el davanter calderí torna al club que va deixar el mes de juny després de dues temporades en les quals havia anotat 36 gols en 67...

Un gol de Diego Novo dóna els tres punts al FC Cardedeu al camp...

Els de Marc Fortuny encadenen la segona victòria consecutiva gràcies a una diana de Diego Novo a l'inici del matx. Carlos Rodríguez ha estat providencial aturant un penal al segon temps El FC Cardedeu ha aconseguit aquesta tarda al camp...

El CF Les Franqueses perd la imbatibilitat davant el filial del CE Sabadell (1-2)

Els de Manolo Parralo i Jordi Jornet han gaudit de la possessió i de moltíssimes ocasions, però han acabat pagant cara la manca d'efectivitat. Els franquesins s'han avançat primer amb un gol de Carlos Adarve (16'), tanmateix el filial...

El FC Cardedeu s’emporta el derbi vallesà al camp del CF Caldes (1-2)

Tot i que van ser els calderins els que es van avançar al 62' amb una diana de José Manuel Aznar, el conjunt de Cardedeu va remuntar amb gols de Diego Novo (67') i 'Paitu' (82') i va sumar...
EquiposPtsJGEP
1 BERGA, C.E.,A 48251393
2 RIPOLLET, C.F.,A 46251375
3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 45251366
4 PARETS, C.F.,A 45251294
5 GRAMANET, UD.AT.,A 43241347
6 MASNOU, C.D.,A 42251267
7 LES FRANQUESES, C.F.,A 40241248
8 CARDEDEU, F.C.,A 40251177
9 JOANENC, F.C.,A 39251096
10 SABADELL F.C., C.E.,B 37251078
11 CALDES MONTBUI, C.F.,A 37251078
12 SABADELLENCA, UE.,A 372511410
13 SALLENT, C.E.,A 30258611
14 CAN PARELLADA, C.D.,A 25257414
15 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 25256712
16 MATADEPERA, F.C.,A 21255614
17 JUAN XXIII,C.S.,A 12253319
18 RODA DE TER, CE,A 6251321