Quarta Catalana

Jordi Espinosa: “El derbi es presenta molt igualat, però tenim la il·lusió de guanyar...

A La Jornada del Vallès hem volgut parlar amb Jordi Espinosa (Granollers, 1976) entrenador de l'Associació Esportiva l'Ametlla, l'únic equip que compta els seus partits com a victòries al grup 9 de Quarta Catalana, després de les 7 primeres jornades...

L’AE Ramassà segueix en la pugna pel liderat (2-0)

Els de Jordi Grivé han sumat la sisena victòria de la temporada en un matx molt gris que s'ha decidit els últims 10 minuts de joc. Un triomf que permet als franquesins seguir invictes, després de 7 jornades de competició,...

Alberto Manga: “El nostre gran objectiu aquesta temporada és pujar a Tercera Catalana”

A La Jornada del Vallès hem volgut estrenar la secció d'entrevistes del futbol territorial vallesà parlant amb un dels grans rodamons del futbol català, Alberto Manga (1980). La seva formació va ser a una de les millors escoles de...
EquiposPtsJGEP
1 MONTORNES NORTE, C.D.,A 71282323
2 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 65282125
3 CARDEDEU, F.C.,B 63281963
4 RAMASSA A.E.,A 54281738
5 CANOVELLES, U.E.,B 442814212
6 LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT.,A 432814113
7 SANTA AGNES,C.F. ,A 392812313
8 CALDES MONTBUI, C.F.,B 362810612
9 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 362810612
10 PONENT C.F.,A 342811116
11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 29289217
12 LLIÇA DE VALL C.F.,B 26287516
13 CORRO D'AMUNT U.S.,A 24287318
14 VALLGORGUINA, F.C.,A 22286418
EquiposPtsJGEP
1 CASTELLTERÇOL, C.F.,A 57261691
2 CENTELLES, UE,A 56261682
3 AIGUAFREDA, C.E.,A 48261466
4 TARADELL, UD,B 47261457
5 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,B 45261439
6 VILADRAU F.C.,A 43261349
7 SANTA EUGENIA, J.E.,B 40261178
8 OAR VIC,B 382612212
9 TONA, U.E.,C 31269413
10 CALLDETENES, C.F.,A 28269116
11 FOLGUEROLES,C.F.,B 23267217
12 COLLSUSPINA, C.F.,A 21266317
13 EL BRULL, CE.,A 18265318
14 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 18265318
EquiposPtsJGEP
1 VILASSAR DALT, C.E.,A 66242202
2 MASNOU AT.,A 60241932
3 AMETLLA VALLES, C.F.,A 51241707
4 MARTORELLES, C.F.,A 50241626
5 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 402413110
6 CABRILS, C.E.,B 37241149
7 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,B 362411310
8 LA LLAGOSTA, C.E.,A 29249213
9 PREMIA DALT, C.D,B 28248412
10 L'EMPENTA ASSOC. ESP.,A 28249114
11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 17245217
12 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 10243120
13 SENTMENAT, C.D.,A 1241122