Quarta Catalana

L’AE Ramassà perd una oportunitat d’or de posar-se líder (3-0)

Els de Jordi Grivé van encaixar la primera derrota de la temporada davant un Caldes B molt més eficient que va tirar de llançaments a pilota aturada i va marcar els tres gols en el segon període. La desfeta...

El CF l’Ametlla s’emporta el derbi més emocionant dels darrers anys (3-1)

Els d'Alberto Manga van mostrar més intensitat i amb un 'hat trick' d'Adama Sissoko van trencar la imbatibilitat de l'AE l'Ametlla que, tot i la derrota, segueix líder J.C / Feia temps que a l'Ametlla del Vallès no es vivia un duel tan...

Jordi Espinosa: “El derbi es presenta molt igualat, però tenim la il·lusió de guanyar...

A La Jornada del Vallès hem volgut parlar amb Jordi Espinosa (Granollers, 1976) entrenador de l'Associació Esportiva l'Ametlla, l'únic equip que compta els seus partits com a victòries al grup 9 de Quarta Catalana, després de les 7 primeres jornades...

L’AE Ramassà segueix en la pugna pel liderat (2-0)

Els de Jordi Grivé han sumat la sisena victòria de la temporada en un matx molt gris que s'ha decidit els últims 10 minuts de joc. Un triomf que permet als franquesins seguir invictes, després de 7 jornades de competició,...

Alberto Manga: “El nostre gran objectiu aquesta temporada és pujar a Tercera Catalana”

A La Jornada del Vallès hem volgut estrenar la secció d'entrevistes del futbol territorial vallesà parlant amb un dels grans rodamons del futbol català, Alberto Manga (1980). La seva formació va ser a una de les millors escoles de...
EquiposPtsJGEP
1 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A 49181611
2 VISTA ALEGRE,U.D.,B 42181332
3 SANTFELIUENC, F.C.,B 38181224
4 GAVA MAR, C.F.,A 34181116
5 MARINA ATLETICO CLUB,A 3018936
6 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL,B 3017935
7 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,B 2818918
8 GORNAL, U.D.,B 2518819
9 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL,B 2418738
10 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB,A 2317728
11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 2117638
12 BEGUES, C.F.,B 15175012
13 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,C 10184113
14 Pª BLANC BLAVA SANT FELIU LL.,A 9182313
15 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C.,B 4181116